Не забороняйте дитині заводити свою сторінку в соціальній мережі, якщо вона про це просить. Напевно, це вже зробили багато з її друзів, і вона теж хоче, не робіть її ізгоєм серед них і не змушуйте робити собі таємний аккаунт. Навпаки - сядьте разом, разом зробіть сторінку, походіть по мережі, подивіться різні опції, групи, паблік, поясніть дитині, які є можливості, що таке теги, покажіть, що робити з непристойними картинками, рекламою і спамом, своїм прикладом покажіть грамотну реакцію на все це.
Навчіть дитину правилам безпеки в інтернеті: не вивішувати у відкритому доступі свої фотографії і контакти, не реагувати на «привабливі» пропозиції від чужих людей, пам'ятати, що вона ніколи не знає, хто насправді незнайома людина, який представляється, наприклад, її ровесником . Поясніть, які існують небезпеки.
Час від часу переглядайте список «друзів» вашої дитини, звертайте увагу на дорослих людей, якщо це не вчителі, дивіться, які групи дитина читає. В інтернеті на дитину посиплеться маса привабливої інформації про наркотики, самогубства та інші речі. І так, «групи про китів» дійсно існують і дійсно несуть загрозу для дитини. Поясніть дитині безглуздість участі в цьому і те, що за цим стоять дорослі люди, які шукають керованих дітей для своїх цілей.
Комментариев нет:
Отправить комментарий